İçeriğe geç
Anasayfa » Blog » Besyo Parkur Ayakkabısı

Besyo Parkur Ayakkabısı

Besyo pARKUR ayakkabısı nedir?

Besyo (Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu) Sınavlarına hazırlanan adaylar için Parkur sınavlarına özel olarak hazırlanmış bir ayakkabıdır. Besyo Parkur Ayakkabısı arayan tüm öğrenciler doğru adrestesiniz! Çoğu Üniversite Parkurunda Ayakkabı kayması sonucu bir çok problem yaşayan ve hayalleri suya düşen öğrenciler olmuştur. Parkur Sınavlarında hataya yer olmadığını herkes bilir, bizde sizler için hataya yer olmadığını düşünerek %100 kaymayan Besyo Parkur Ayakkabısını Geliştirdik!

Besyo Parkur Ayakkabısı aynı zamanda özenle hazırlanan dış görünüşü ve iç dizaynı ayaklarınızın parkur esnasında incinmesine, sakatlanmasına müsade etmez!

Rakiplerinizden Bir adım Önde olun!

Parkur Dopingini Giydikten sonra farkı hissediceksiniz!

Besyo Parkur ayakkabısı hikayesi

BS Besyo Parkur Ayakkabısı olarak yıllardan beri süregelen bir problemi çözmek için 2020 yılının sonbaharında çözüm odaklı olacak şekilde çalışmalara başladık. İlk önce Parkurun en kötü olayı olan kaymayı engellememiz gerekiyordu, bunun için var gücümüzle buna konsantre olduk ve başardık! %100 Parkurda kaymayan ayakkabıyı sizler için hazırladık. Ardından 2.aşama olan iç ve Dış Dizaynını ayaklarınızı yormayacak ve sakatlamayacak şekilde tasarladık. Bu sayede Rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağladık! Artık Hayallerinizi Dopingleme Vakti!

Besyo Parkur Ayakkabısı fiyatı nedir?

BS Parkur Ayakkabısının fiyatını öğrenmek için bizimle Whatsapp yada Telefon yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim
instagram
sms
whatsapp
email
link