İçeriğe geç
Anasayfa » Blog » Pomem Parkur ayakkabısı

Pomem Parkur ayakkabısı

pomem parkur ayakkabısı

Pomem Sınavına gireceksiniz ancak parkur’da ayakkabı ile ilgili sorun mu yaşıyorsunuz? Pomem Parkur Ayakkabısı arıyorsanız çok doğru yere geldiniz. Pomem Sınavına girecek tüm Polis adaylarımız için özel olarak ürettiğimiz Parkur Ayakkabısını giydikten sonra farkı hissediceksiniz! Parkurda Giymeden önce yaptığınız süre ile Parkur Ayakkabımızı giydikten sonra yaptığınız süre ile arasındaki farkı gözünüzle göreceksiniz!

Pomem Parkur Kurslarına haftalarca,aylarca gidiyorsunuz neden? çünkü Polis olma hayallerinize gün geçtikçe daha da fazla yaklaşıyorsunuz. Ancak bir süre sonra yaptığınız sürede sürekli kaldığınızı mı farkettiniz? ve Ayakkabınızın sürekli kaymasından dolayı motivasyonunuzu kaybettiğinizi mi farkettiniz? İşte Burda Parkurayakkabisi.com araya giriyor! Sizler için özel olarak ürettiğimiz Pomem Parkur Ayakkabısı ile artık Polis olmaya daha da yaklaşıyorsunuz!

parkur ayakkabısının hikayesi

Pomem Parkur Ayakkabımızın hikayesi 2020 Sonbaharına dayanıyor. Sizler için uzun soluklu maceramızın başlangıcında önceliğimiz giydiğiniz ayakkabının kesinlikle parkurda kaymaması olacaktı, ayakkabının altı için yaklaşık 2 ay kafamızı yorduk, nasıl olur? nasıl yapabiliriz? ve sonunda parkurda kesinlikle kaymayacak olan ayakkabının formülünü bulduk! 2.aşama olan Dış düzey kısmı hem Polis adaylarını hemde bizler için oldukça önemliydi, bu yüzden dış görünüşünü bir çok polis adayının düşüncesini alarak tasarladık! ve ortaya sizler için hazırlanan “BS” Markasını ortaya çıkardık! Polis adaylarımız artık Polis olmaya çok daha yakın…

parkur ayakkabısı fiyatı nedir?

Pomem Parkur Ayakkabısı için fiyatımızı bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Whatsapp hattımıza yazarak yada Telefon ile bizi arayarak iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim
instagram
sms
whatsapp
email
link